Зміст:

  • 1 Монетизація сайту
  • 2 Монетизація сайтів: види
  • 3 Реклама на сайті

   Монетизація сайту

   Спочатку, перш ніж займатися монетизацією власного сайту, потрібно розібратися в деяких важливих визначеннях. Для того, щоб мати можливість заробляти на сайті, потрібно мати велику кількість відвідувачів вашої сторінки. Також варто розуміти, що саме поняття «монетизація» означає сам процес отримання грошей. У чому полягає принцип монетизації? Спочатку потрібно власноруч або за допомогою фахівців створити свій сайт на певну тематику. Найкраще вибирати таку тему, яка близька вам і де ви дуже добре розбираєтеся. Таким чином, вам швидко вдасться наповнити сайт цікавим і унікальним контентом. А відвідувачі будуть приходити на ваш сайт з пошукових систем, так як він буде перебувати там на лідируючих позиціях при відповідних запитах. І ось тепер вам варто подумати про монетизацію власного ресурсу.

   Монетизація сайту 

   Монетизація сайтів: види

   Існує кілька типів монетизації сайтів, і який потрібно використовувати саме вам — залежить від тематики вашого ресурсу. Це природно, оскільки способи заробітку повинні відрізнятися один від одного, так як і сайти самі по собі різні. Розглянемо на прикладі сайт, який спеціалізується на продажу техніки. На цьому сайті не буде ніякої іншої реклами, щоб відвідувачі не відволікалися від вибору наданих товарів. А ось на сайті з гороскопами або анекдотами цілком реально розмістити рекламу. Зазвичай власники таких сайтів використовують банерну рекламу. Звичайно, відвідувачі можуть взагалі не звертати уваги на такі банери, але сам власник сайту отримує гроші за показ реклами. Вартість такої реклами становить до 30 центів за 1000 показів. Може бути варіант, що при розміщенні реклами на своєму сайті власник відразу домовляється з рекламодавцем про те, що оплата буде проводитися тільки за кліки по банерах. Вартість такої реклами становить до 15 центів за клік.

   реклама на своєму сайті

   Реклама на сайті

   Також на своєму сайті можна розміщувати рекламу власне бізнесу — цього ніхто не забороняє. За розміщення контекстної реклами, яка відповідає вашій тематиці, можна отримувати до 50 центів за клік. Також є можливість участі в партнерських програмах, де можна отримувати гроші за реєстрацію клієнтів або за продажу. Причому другий варіант набагато прибутковіше, ніж перший. Також можна продавати текстові посилання або публікувати замовні матеріали. Варто відзначити, що за допомогою банерної реклами можна заробляти в тому випадку, якщо ви маєте великий потік відвідувачів. В іншому випадку, ви навіть не відчуєте цього заробітку. А от всі інші способи реклами цілком придатні для нових сайтів, які поки що не мають багато відвідувачів.